Õhk – vesi soojuspumba paigaldus

Enne õhk-vesi soojuspumba paigalduse hinnapakkumise esitamist, vajame objekti küllastamist või detailse kirjeldamist kliendi poolt. Näiteks: objekti pildid, tehnilise ruumi mõõtude täpsustus, sise- ja välisosa vahel torustiku pikkuse täpsustus, toite paigalduse vajadus, kõrguste vahe jne. Üldiselt, tavapaigaldus (õhk-vesi soojuspumba ühendamine ühe kütteallikaga ja veevarustusega) võtab aega ca 1 päev. Keerulisem paigaldus (õhk-vesi soojuspumba ühendamine mitu kütteallikatega ja veevarustusega, + boilerite ja mahutite paigaldus) võtab aega natukene rohkem. Tavaliselt, anname kliendile teada, kui kaua võtab aega õhk-vesi soojuspumba paigaldus tema majas.

Samas, meist väga tihti küsitakse lisateenuseid: olemasoleva veevarustussüsteemi renoveerimine, radiaatorite ümberpaigaldus/vahetus, manomeetrite või veefiltrite vahetus jne. Kõik lisatööd teostatakse kokkuleppel vastavalt kliendi päringule ja tellimusele.

Õhk-vesi soojuspumba paigalduse hind alates 600.- eur

Võtke meiega ühendust, me saame Teid kindlasti aidata. Meie sõbralik ja professionaalne meeskond tuleb kohale või konsulteerib Teid sidevahendite abil.